Kuchnia akryl / fornir

aranżacja

Głównym elementem tej kuchni jest piękna, duża wyspa z płytą grzewczą. To serce przestrzeni, gdzie możesz przygotowywać smakowite potrawy i jednocześnie utrzymywać kontakt z rodziną lub gośćmi. Wygodne miejsce do gotowania, które staje się centrum spotkań rodziny i przyjaciół, sprawi, że gotowanie przestanie być tylko codziennym obowiązkiem, a stanie się pasją.

Wysoka zabudowa aż do sufitu

Wysoka zabudowa szafek sięgająca pod sufit to rozwiązanie, które optymalnie wykorzystuje przestrzeń, zapewniając mnóstwo miejsca na przechowywanie kuchennych akcesoriów. Dzięki temu wszystko jest zawsze pod ręką, a kuchnia prezentuje się schludnie i uporządkowanie. Funkcjonalność idzie w parze z estetyką, a minimalistyczne, białe fronty akrylowe nadają wnętrzu nowoczesnego i eleganckiego charakteru.

Fronty z naturalnego forniru

Ciekawym elementem tej kuchni jest zastosowanie naturalnego forniru do wykonania frontów z jednej strony wyspy. Daje to unikalny, organiczny wygląd, który kontrastuje z białymi akrylowymi frontami. Ta kombinacja materiałów nadaje kuchni niepowtarzalny charakter i wyróżnia ją spośród innych wnętrz

Galeria zdjęć

Scroll to Top