Kuchnia angielska

realizacja

Styl angielski to jedno z najbardziej eleganckich i klasycznych podejść do projektowania wnętrz. Meble kuchenne w tym stylu emanują pewnym urokiem i tradycją, dodając ciepła i charakteru każdemu pomieszczeniu. Cechą wyróżniającą meble kuchenne w stylu angielskim jest staranne rzemiosło i dbałość o szczegóły, które sprawiają, że kuchnia staje się sercem domu.

Meble kuchenne w stylu angielskim to nie tylko estetyka, ale także funkcjonalność. Nasza kuchnia została starannie zaprojektowana, aby zapewnić dużo miejsca do przechowywania i organizacji. Duże szafki, szuflady z solidnymi mechanizmami oraz praktyczne rozwiązania sprawiają, że gotowanie i porządkowanie stają się przyjemnością.

Ergonomiczne i funkcjonalne systemy przechowywania Peka

Ergonomię zapewniają zastosowane systemy narożne Le Mans oraz systemy podblatowe Cargo.
LE MANS: Opływowy kształt wysuwanych półek Le Mans sprawia, że doskonale nadają się do przechowywanie owalnych czy też okrągłych naczyń. Jest to idealne miejsce do przechowywania garnków oraz patelnii.
KOSZE CARGO: Bardzo praktyczne i przy tym doskonale wyglądające systemy podblatowe Cargo. Idealnie sprawdzą się w bardzo wąskich szafkach kuchennych i małych przestrzeniach użytkowych. Dają dużo miejsca do przechowywania i są bardzo funkcjonalne.

Liczne szerokie szuflady wyposażone w prowadnice Legrabox Blum

Szuflady zostały wyposażone w system prowadnic Legrabox marki BLUM. Charakteryzują się doskonałymi właściwościami jezdnymi, a dzięki dużemu obciążeniu dynamicznemu, które wynosi 40 i 70 kg nawet ciężkie i szerokie szuflady poruszają się z lekkością.

Galeria zdjęć z realizacji

Scroll to Top